bootstrap responsive templates
Agnieszka Dydycz

Nazywam się Agnieszka DydyczZAPRASZAM NA SZKOLENIA, WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO, SPOTKANIA MOTYWACYJNE i POSZUKIWANIE WŁASNEJ DROGI DO SZCZĘŚCIA. Bo chociaż znamy się od urodzenia warto jest wiedzieć nie tylko to, co dla nas miłe i wygodne, lecz dostrzec także to, czego nie mamy ochoty zobaczyć... Wtedy możemy się zmienić i sięgnąć po to, co zmieni nasze życie na lepsze dla nas. 

Nie zawsze mamy wpływ na to, co dzieje się wokół nas, ale to my, i tylko my, decydujemy, 
jak się wtedy zachowamy. 

Agnieszka Dydycz, “Marzenia z terminem ważności”

Zapraszam na spotkania motywacyjne, warsztaty i rozmowy, których tematem jest poznawanie siebie. Podobno uczymy się na błędach, lecz nikt niestety nie wie, ile ich trzeba popełnić, żeby się wreszcie czegoś nauczyć... Najważniejsze, że nigdy nie jest za późno. Tym bardziej, że na różnych etapach naszego życia, różne rzeczy są dla nas ważne, a i nasze role się zmieniają. Niektóre wybieramy sobie sami, inne zostają nam przypisane. Dlatego każdy moment naszego życia jest dobry, by zacząć spełniać swoje marzenia. Lub by je zmienić. Jednak, aby to zrobić, musimy się najpierw zatrzymać. Przystanąć na chwilę i zastanowić, czego tak naprawdę chcemy - od życia, od siebie. Może się bowiem zdarzyć, że biegnąc zbyt szybko do celu, po drodze zapominamy po co i dlaczego chcieliśmy się tam znaleźć. Czego szukaliśmy, a co znaleźliśmy i dokąd trafiliśmy. Naszym marzeniom też czasem kończy się termin ważności, warto więc umieć sprawdzić, czy dzisiaj są jeszcze dla nas aktualne. A może z niektórych już wyrośliśmy i pojawiły się nowe, tylko że my tego nie zauważyliśmy?

Moje warsztaty i spotkania są barwne, pełne ciekawych opowieści, a przede wszystkim praktyczne. Ich głównym celem jest pomoc w odnalezieniu tego, co dla nas jest ważne, co nam daje nam szczęście i zadowolenie. Nam, nie komuś innemu, bo przecież chodzi o nasze życie. Życie, które spędzamy cały czas ze sobą, aż do jego końca. Dobrze jest więc posłuchać o doświadczeniach innych oraz poznać mechanizmy, które nami rządzą, żeby wiedzieć wiedzieć jak działamy. Potem każdy z nas i tak sam oceni, jak i czy ta wiedza pasuje do jego życia i dokona swoich własnych wyborów. Moje opowieści bazują m.in. na psychologii, biologii i innych dziedzinach nauki, a także na doświadczeniach osobistych i obserwacjach. Nie tworzę nowych teorii, nie burzę starych, a jedynie przypominam, podpowiadam i porządkuję. Opowiadam jak pracuje nasz mózg kiedy nas oszukuje, co możemy zrobić, aby umieć wykorzystać informacje, które zbieramy przez lata i jak nie dać się zwieść dobrym radom. Nigdy nie namawiam do drastycznych zmian, do porzucania rodziny, miejsca zamieszkania, czy pracy, lecz zachęcam do odwagi w nieuleganiu modom i trendom i do poszukiwania swojej własnej drogi życiowej. Dobrej dla nas. Bo warto jest marzyć, lecz dobrze też czasem się odważyć, pamiętając przy tym, że nasze wybory mają przede wszystkim służyć nam i nam dawać szczęście. 

Dyskusje i pytania w trakcie spotkań są zawsze żywe i mile widziane. Tylko w ten sposób mamy szansę, by upewnić się w naszych poglądach lub by je zmienić. Życie jeszcze nie raz nas zaskoczy, dlatego tak ważne jest, aby w gąszczu różnych rad i porad usłyszeć, a przede wszystkim zrozumieć, swój własny głos. Poznać swoje potrzeby, a potem się odważyć i odnaleźć swoją własną drogę do szczęścia. Ja w tym tylko pomagam...

Zaproście mnie, a dowiecie się dlaczego ciasteczka bywają dla nas groźne, nasz mózg lubi powtórzenia, a kot nie może zejść z drzewa. 

Do zobaczenia i niech dzisiaj należy do nas!

LOVE, LAUGH & LIVE your LIFE.
KOCHAJ, ŚMIEJ się i ŻYJ swoim ŻYCIEM. Agnieszka Dydycz

Nazywam się Agnieszka Dydycz

Zapraszamy na spotkanie pt.

Marzenia z terminem ważności, czyli… kot na drzewie

Czy chcielibyście wiedzieć dlaczego tak często spełniamy cudze marzenia zamiast własnych? I co zrobić, żeby zacząć spełniać swoje marzenia, a przede wszystkim, jak odróżnić jedne od drugich? Warto to wiedzieć. Najpierw jednak musimy odkryć, czego tak naprawdę chcemy – od życia, od siebie, od innych. Nierzadko zdarza się bowiem, że gdy wytrwale dążymy do wyznaczonego sobie niegdyś celu, gubimy się gdzieś po drodze, a nawet zapominamy dokąd biegniemy i po co. Warto zatrzymać się wtedy na chwilę, rozejrzeć uważnie dookoła i zadać sobie pytanie: czy nadal chcemy dotrzeć tam, dokąd zmierzaliśmy? Czy może tu, gdzie jesteśmy, z naszymi bliskimi jest nam dobrze? Wybór należy wyłącznie do nas, bo gdy chodzi o nasze życie nie ma dobrych, ani złych odpowiedzi, a nasze marzenia i pragnienia powinny służyć nam, nie my im. Dobre marzenie to takie, które potrafi zmienić życie na lepsze, a nie staje się kolejnym obowiązkiem do wykonania. Warto też pamiętać, że tylko niektóre nasze pragnienia rosną razem z nami, bo innym po prostu kończy się termin ważności. Dlatego warto nauczyć się jak sprawdzać co jest ważne dla nas teraz, dzisiaj. Tylko wtedy będziemy mieć szansę, by odnaleźć to, co naprawdę daje nam szczęście i spełnienie. Porozmawiamy o tym podczas spotkania. Uzupełnimy wiedzę na temat mechanizmów, które nami rządzą, a potem potrenujemy nasze nowe umiejętności. Dyskusja i pytania będą mile widziane, bo przecież każdy z nas sam musi się odważyć. Nauczyć się żyć i zacząć spełniać swoje marzenia, ale tylko takie, które zmieniają życie na lepsze. Lepsze dla nas.