Agnieszka Dydycz Pisarz

Nazywam się Agnieszka Dydycz.  

Urodziłam się pod koniec ubiegłego stulecia i dzięki temu miałam szansę doświadczyć wielu inspirujących zmian i przemian. Na świecie, wokół siebie, w sobie, więc już wiem, że nic nie wiem... Po latach pracy i robienia tak zwanej kariery w bardzo dużym międzynarodowym banku, zasiadania w radach nadzorczych, a nawet otrzymania odznaczenia państwowego za zasługi dla bankowości polskiej, doszłam do wniosku, że moje stare marzenia się spełniły. I nadszedł czas na nowe. Pożegnałam się więc pięknie i rozpoczęłam zupełnie nowy rodział mojego życia. Teraz piszę, prowadzę szkolenia i warsztaty, podczas których uczę poznawania siebie, działam społecznie i tworzę, a przede wszystkim kocham i żyję swoim życiem. 
Jestem pisarzem z wyboru, coachem z doświadczenia, odpowiedzialnym mentorem i przyjacielem, który składa obietnice po to, by ich dotrzymać. Uwielbiam rozmowy, szczególnie te z dziećmi, bo to właśnie dzięki nim możemy przypomnieć sobie o tym, co w życiu jest naprawdę jest ważne. Niewyczerpanym źródłem wyzwań i inspiracji jest dla mnie mój ukochany synek Antoni, w pakiecie z równie kreatywnym tatusiem. W 1998 r. założyłam i do dziś prowadzę Fundację Pomóżmy Dzieciom, organizację pożytku publicznego, która wspiera najmłodszych pokrzywdzonych przez los i potrzebujących pomocy, i daje im szansę na lepsze życie i zdrowie.
Jako pisarka zadebiutowałam w 2016 roku, przygodami rehabilitanta ze stopniem doktora, który nazywany jest masażystą. Tom I nosił tytuł „Z pamiętnika masażysty, czyli nic, co ludzkie, nie jest mi (już) obce", a tom II - "Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też”. Potem, na podstawie opowieści synka, napisałam przepiękną opowieść dla dzieci pt. „O Wojtku z planety Uran”, która jest także projektem społecznym, gdyż przychód z niej wspiera działalność mojej Fundacji. W 2018 r. ukazała się moja powieść dla dorosłych pt. "Marzenia z terminem ważności". To ciepła i inspirująca opowieść o życiu, marzeniach, a przede wszystkim o tym, że warto jest marzyć lecz dobrze też czasem się odważyć. Bo życie mamy tylko jedno i nikt go za nas nie przeżyje!
Kolejna powieść pt. "Dzisiaj należy do mnie" to pełna rozmachu, epicka i ponadczasowa historia o sile i odwadze, która jest w każdym z nas, a także o tym, że warto szukać swojego miejsca na ziemi. Bo to, co wydaje się końcem, jest zarazem początkiem. 

Ciąg dalszy nastąpi...

website builder